GazetaTjeter.com
Analiza e lajmit
Shfleto Kategori

Ditari i Evropianit te Kristiano Ronaldo

Ditari i Evropianit të Cristiano Ronaldos

Provoni të imagjinoni skenën: Kristiano Ronaldo kthehet në shtëpi pas humbjes 3-0 me Milanin, 10 majin e kaluar: ishte më i keqi në fushë, çapit dalëngadalë shkallët e vilës së tij dhe i lodhur tund i frustruar kokën. Shikimi i trishtë,