GazetaTjeter.com
Analiza e lajmit


Kliko për më shumëKliko për më shumë

Shfleto Kategori

KRYESORE

Çorba e Lulit dhe qentë me lugën në brez

Lulzim Basha mblodhi Këshillin Kombëtar të vulës, të asaj cope që ai e quan PD dhe e mban ende peng zyrtarisht me urdhëra apo mbështetjen e kryeministrit Rama brenda sistemit të drejtësisë. Luli mblodhi një Këshill Kombëtar ku ka

Delet ministra dhe Rama që mbyti demokracinë

Në një fjalim të gjatë, nën gërshëtimin e përroit psiqik dhe delirit të madhëshëtisë, kryeministri Edi Rama u tregoi të tijëve në Asamblenë Kombëtare të PS-së se është ai, pastaj është sërish ai dhe pas tij mund të vijnë vetëm ata që

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More