- SPONSOR -


- SPONSOR -

Browsing Category

Këshilla

Yoga ul dhimbjen e kokës më shumë se ilaçet

Yoga mund të ndihmojë në kontrollin e dhimbjeve të kokës më mirë sesa ilaçet vetëm. Kjo është ajo që del nga një studim i kryer nga India Institute of Medical Science në New Delhi (Indi) në mbi 114 persona me dhimbje koke episodike (4

Si të humbësh dy kilogramë për tri ditë!

Sezoni i pjeprit dhe shalqirit tashmë ka filluar, prandaj nëse edhe më tutje keni telashe me kilogramët e tepërt, për vetëm tri ditë mund të hiqni rreth dy kilogramë. Parashikohet që gjatë kësaj diete kafjalli të jetë gjithmonë ai i