GazetaTjeter.com
Analiza e lajmit


Kliko për më shumëKliko për më shumë

Dashnorja e dhëndrit ndërpret dasmën: “Jam shtatzënë” / Videoja në TikTok

Dashnorja e dhëndrit ndërpret dasmën duke i treguar të gjithëve se ishte shtatëzënë. Ka ndodhur vërtetë në Detroit, Amerikë

Dasëm me … surpriza! Ajo që ndodhi në Detroit, Michigan, në SHBA, duket gati si skena e një filmi, megjithatë është ajo që ka ndodhur vërtetë gjatë një martese. Në një video që zgjat rreth 30 sekonda mund të shihni skenën që brenda pak orësh është bërë virale në TikTok.

Në këtë video dy bashkëshortët janë gati të betohen për dashurinë e përjetshme kur papritmas ia beh një grua dhe ndërpret ceremoninë. Duke u treguar të gjithë të pranishmëve, përfshirë të sapomartuarit, se është shtatzënë. Por momenti kulminant vjen pikërisht kur ajo tregon se babi i foshnjës që po vjen në jetë është njeriu që është gati të martohet.

Video është publikua në TikTok dhe është bërë virale në rrjet, duke marrë rreth 2 milion shikime në vetëm 24 orë. Skena mund të ishte lehtësisht ajo e një filmi.

Faktikisht, në video, gruaja dashnore e dhëndrit ndërpret martesën që po zhvillohet dhe bërtet: “Anthony! – ky është emri i dhëndërrit – Bën sikur s’më njeh? Nuk e more ilaçin tënd sot? Anthony, e di që më dëgjon! Po sillesh sikur nuk më njeh… Kam këtu fëmijën tënd”!

Një njoftim që i ka ngrirë të pranishmit dhe, in primis, nusen e ardhshme. Duket se ka ndërhyrë pikërisht vajza e kësaj të fundit që ka ndërhyrë duke e largoi dashnoren nga kisha. Ajo që tani të gjithë po pyesin, pasi kanë parë këtë skenë pothuajse surreale, është se çfarë ka vendosur të bëjë gruaja e ardhshme: a do të jetë (sidoqoftë) martuar me burrin që e tradhtoi apo braktisi altarin?

https://youtu.be/4-Ys5gHbq-8

Ju, sigurisht, jeni të lirë t'i përdorni materialet tona, por në çdo rast duke cituar medien dhe autorin.
Ju gjithashtu mund të lexoni
VINI RE: Disa materiale në këtë hapësirë janë marrë nga interneti, duke u vlerësuar si në përdorim publik. Nëse subjektet e pranishme në foto ose video, apo autorët do të kenë diçka në kundërshtim me publikimin, do të mjaftojë të kërkojnë heqjen duke dërguar një email në: kontakt@gazetatjeter.com. Ne do të marrim masa sa më shpejt të jetë e mundur.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More