E ka në vend intim, Keisi zbulon tatuazhin e ri (Foto)

Me imazhin e Keisi Medinit, u njohëm më tepër gjatë pjesëmarrjes së saj në edicionin e dytë të “Big Brother 2” dhe duhet thënë që këngëtarja u dallua gjithashtu për format e saj perfekte fizike.

Keisi është tepër aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria e saj.

Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja ka publikuar në profilin e saj të Instagramit, një fotografi teksa ka zbuluar për të gjithë ndjeksit tatuazhin e saj të ri, të cilin nuk e ka bërë në një vend të zakonshëm, duhet thënë.

Keisi, vajza e këngëtarit të njohur Sabian, ka zgjedhur të pasmet e saj, për të shkruar fjalën “bebe”. Në foton e publikuar, këngëtarja shihet të ketë pozuar në një mënyrë mjaft sensuale, teksa ul poshtë me dorë pantallonat e saj, duke zbuluar të brendshem por njëkohësisht edhe të pasmet e saj, sipër të cilave shkruhet “bebe”.

Kujtojmë që Keisi ka qënë në qendër vëmendjes kohët e fundit, falë pjesëmarrjes së saj në “Kepin e Vipave”, ku në përfundim të edicionit, u cilësua si personazhi që ka qarë më shumë në atë program dhe kjo për shkak të natyrës së saj tepër sensitive.


Ju, sigurisht, jeni të lirë t'i përdorni materialet tona, por në çdo rast duke cituar medien dhe autorin.
Ju gjithashtu mund të lexoni
VINI RE: Disa materiale në këtë hapësirë janë marrë nga interneti, duke u vlerësuar si në përdorim publik. Nëse subjektet e pranishme në foto ose video, apo autorët do të kenë diçka në kundërshtim me publikimin, do të mjaftojë të kërkojnë heqjen duke dërguar një email në: kontakt@gazetatjeter.com. Ne do të marrim masa sa më shpejt të jetë e mundur.