GazetaTjeter.com
Analiza e lajmit

Kim Kardashian, linja e belit s‘ka qenë kurrë kaq e ngushtë: mbresëlënëse

Kim Kardashian godet përsëri, videoja me korse të shtrënguar postuar në profilin e saj në Instagram i lë ndjekësit pa fjalë. Dhe është plot me shikime, mbi 12 milionë.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

You might also like