GazetaTjeter.com
Analiza e lajmit

Michelle Obama me foton që guxon dhe i godet të gjithë: look-u për të kopjuar

Michelle Obama e mrekullueshme në Instagram pranë bashkëshortit të saj: fotoja zbavitëse për t’i uruar të gjithëve një vit të ri të lumtur

Obamët janë një çift i pandalshëm dhe me rastin e Vitit të Ri janë konfirmuar të zotët për të tërhequr vëmendjen e njerëzve edhe me një foto të thjeshtë në Instagram. Michelle Obama, përkrah bashkëshortit të saj Barack, shfaqet e bukur dhe sigurisht sensuale me pantallona të shkurtra: një look rinor, që nuk kalon pa rënë në sy dhe që, vemë bast, do të jetë trend.

Michelle Obama, me pantallona të shkurtra sensuale në Instagram

Michelle Obama ka treguar të gjithë bukurinë dhe gjithë sensualitetin e saj në foton e postuar në Instagram për të uruar një vit të ri. Komplet shorts e kanotjere të zezë dhe sipër një xhaketë të ndezur, të zezë me të artë. Një look jo klasik, ai i ish-first lady, sensual por jo vulgar, që sigurisht duhet kopjuar për t’u veshur në një mënyrë jo impenjative, por as edhe neglizhente.

Pranë ka Barack, të veshur në mënyrë më tradicionale me një komplet këmishë dhe pantallona, por as ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës nuk ka lënë pas dore një look tepër serioze. Këmisha, në fakt, prezanton një fantazi të veçantë, pa kravatë dhe me këpucët që janë casual.

Michelle dhe Barack Obama, komunikimi në mediat sociale

Ne jemi mësuar gjatë viteve t’i shohim në forma nga më të ndryshme. Por, sot, ish-first lady dhe presidenti e Shteteve të Bashkuara të Amerikës kanë zgjedhur një komunikim, qoftë edhe nëpërmjet rrjeteve sociale, më pak të “zyrtar” dhe më shumë real, pavarësisht se gjithmonë dhe njëlloj, ndër vite, janë treguar lozonjarë dhe të lumtur.

Megjithatë, sot përgjegjësitë janë padyshim më të pakta dhe çifti është treguar argëtues në rrjete për këtë rast: një foto të përqafuar, në një pozë krejtësisht të relaksuar dhe secili me një palë syze të verdha, në formë ylli dhe me mbishkrimin “2022 “. Të shkëlqyeshëm, pa dyshim, por edhe argëtues sepse përkujtojnë një çift të zakonshëm që feston natën e ndërrimit të viteve së bashku dhe kanë ndarë një nga momentet e mbrëmjes me ndjekësit e tyre.

 “Gëzuar Vitin e Ri nga unë dhe i dashuri im!”, ka shkruar Michelle Obama në profilin e saj, duke iu referuar bashkëshortit pranë saj në foto. “Ju uroj të gjithëve një vit plot lumturi, dashuri dhe shëndet të mirë”, ka përfunduar mesazhin i Vitit të Ri, duke kujtuar se cilat janë gjërat thelbësore në jetë.

You might also like