Browsing Category

OPINIONE

Tani fajin e ka partia, jo qeveria

Në analizën e gjatë që i parapriu atyre pak sekondave ku shpalli emrat e qeverisë së re, Edi Rama në një lloj reflektimi, e bëri të qartë se problemet, mangësitë dhe të këqiat nuk vijnë nga qeverisja e tij tashmë në vitin e nëntë, por nga

Qingji “tigër” pi gjithë kopenë e Ramës

“Ky 4-vjeçar do të jetë plot surpriza, do kesh fat në karrierë, dashuri, shumë para, udhëtime jashtë vendit, inceneratorë dhe influencë në ndërtime, pra para e madhe dhe pushtet do të lundrojnë për ty”. Kështu mund t’i ketë thënë Arben