GazetaTjeter.com
Analiza e lajmit


Kliko për më shumëKliko për më shumë

Shfleto Kategori

LIFESTYLE

Një qen për fëmijët? Ja kush janë 30 racat më të mira

Jo pa arsye qentë quhen miku më i mirë i njeriut! Qentë, në fakt, janë kafshë shtëpiake të përshtatshme për të bashkëjetuar në një shtëpi ku ka fëmijë, pasi pothuajse gjithmonë kanë kënaqësi të madhe dhe janë shumë të disponueshëm të

Fle me ventilatorin ndezur? Ide shumë e keqe

Zbulo se cilat janë rreziqet e përdorimit të ventilatorëve edhe gjatë valës së të nxehtit që po kalojmë. Ja pse nuk është një ide e mirë Këto ditë po përjetojmë një valë anormale të të nxehtit. Bëhet fjalë për një kohë vërtet e

Ferrari që kushton “vetëm” 14 mijë euro

Ferrari Purosangue është një nga modelet referente në gamën e Maranello House dhe është në treg me një çmim fillestar prej 390 mijë eurosh. Për të pasur Ferrari SUV në shtëpi për shumë më pak para, mund të riktheheni në modelin e ri në

Kjo është auto më e rrezikshme në botë

TVR Cerbera Speed ​​12, një auto që vetë prodhuesi e tërhoqi nga tregu, duke kuptuar se mund të ishte shumë e rrezikshme U nxorr në ankand e vetmja TVR Cerbera Speed ​​12 për përdorim rrugor e shitur ndonjëherë. Një model vërtet i

Dinamizmi norvegjez

Oslo nuk ndalet kurrë: në avangardë nga këndvështrimi arkitektonik e me shumë ide novatore për të jetuar sa më mirë Carlos Pascual, El País, Spanjë-Marrë nga Zgjedhjaime.eu.org Janë tre-katër qytete në Evropë që shquhen për

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More