GazetaTjeter.com
Analiza e lajmit


Kliko për më shumëKliko për më shumë

Shfleto Kategori

SHOWBIZ

Kiara shtatzënë, sekretin ia nxjerrin miqtë

Prej disa kohësh në media ka qarkulluar lajmi se ish-konkurrentja e “BBV” Kiara Tito është shtatzënë. Pikërisht këtë lajm e konfirmojnë edhe burime për Iconstyle, pranë rrethit shoqëror të Kiarës. Qarkullojnë fjalë se moderatorja

E ka në vend intim, Keisi zbulon tatuazhin e ri (Foto)

Me imazhin e Keisi Medinit, u njohëm më tepër gjatë pjesëmarrjes së saj në edicionin e dytë të "Big Brother 2" dhe duhet thënë që këngëtarja u dallua gjithashtu për format e saj perfekte fizike. Keisi është tepër aktive në rrjetet

Pse jo? Dua Lipa jep këshilla edhe për s*ksin

Dua Lipa prej muajsh po shijon romancën e saj me regjisorin francez Romain Gavras. Në një podcast së fundmi Dua Lipa ka treguar se ekziston një ‘sekret’ për bashkëjetesën në çift dhe lidhet me pasjen e një jete seksuale të shëndetshme.

Big Brother VIP 3, dalin emrat e konkurrentëve të parë

Shumë shpejt do të nisë sezoni i ri televiziv dhe të gjithë janë kuriozë se kë do të shohim në edicionin e tretë të Big Brother VIP sipas burimeve të Panorama plus. Emri i Arbër Çepanit, fituesit të edicionit të parë të Big Brother ka

Belina dhe Visi. A nuk janë për tu pasur zili?

Belina dhe Vis Pupa janë një nga çiftet më të komentuar të momentit. Veç historisë të veçantë të dashurisë ata janë një dyshe mjaft pozitive.Madje janë të qeshur e të bukur aq sa ke qejf ti shohësh. Ata duken të bukur jo vetëm në pamje por

Olta Gixhari: Puthja me Luizin? Si një shëtitje

E ftuar në “Pushime on Top”, ka qenë Olta Gixhari, e cila rrëfeu për përjetimet e filmit, rolin e saj, si edhe për të kohën që iu rikthye xhirimit.Siç tregoi aktorja, shesh-xhirimi është zona e saj e komfortit, ndaj shpreson që ka bërë më

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More