GazetaTjeter.com
Analiza e lajmit


Kliko për më shumëKliko për më shumë

Lady Gaga dhe Michael Polansky, një dashuri … «pa pantallona»

Popstarja me të dashurin e ri janë paparacuar gjatë një shëtitje në Hollywood Hills: nga fotot marrëdhënia duket se po shkon mirë, edhe pse vëmendja është kapur nga look “no pants”

Gjithçka në rregull dhe “pa pantallona”. Dashuria mes Lady Gaga dhe Michael Polansky kthehet në trend topic të gossipit amerikan falë disa fotove të bëra kohët e fundit në Hollywood Hills. Në fakt, të dy janë paparacuar gjatë një shëtitjeje të ëmbël krah për krah në lagjen e famshme të Los Angeles, të dashuruar dhe gjithnjë bashkë: të dy me maska, kafe në njërën anë dhe smartphone në tjetrën.

Por vëmendje tërhoqi look “no pants” i këngëtares amerikane, gjithmonë e kujdesshme ndaj tendencave të reja fashion: Lady Germanotta – duke marrë parasysh edhe nxehtësinë e verës – në të vërtetë ka veshur një rrobë të trëndafiltë dhe asgjë tjetër të dukshme, përveç këpucëve me lidhëse. Nuk është e qartë nëse ka veshur ndonjë kostum apo shorts shumë të shkurtra, fakti është që ajo duket se është plotësisht Ok me veshjen.

Stefani, e lindur në vitin 1986, po kalon një moment vërtet pozitiv: si profesionalisht, me diskun “Rain on me” në duet me Ariana Grande, i cila ka arritur në majën e klasidikimeve të Billboard, ashtu dhe në anën sentimentale, falë të dashurit të saj të ri me të cilin kaloi edhe karantinën: “Gjatë lockdown-it kam lënë duhanin dhe do të doja po ashtu të hiqja dorë edhe nga alkooli”, ka thënë.

Meritë – mbase – pikërisht e dashurisë: pas ndarjes së befasishme të vitit të kaluar me partnerin historik Christian Carino, më pas telenovela e pafundme mediatike e e lidhur me flirtin e saj të supozuar me Bradley Cooper, Lady Gaga ka gjetur buzëqeshjen falë Michael, sipërmarrësit 33-vjeçar, i diplomuar në matematikë dhe shkenca kompjuterike nga Harvard: të dy janë bashkë që nga fundi i vitit 2019, pastaj në janar dolën zbuluar.


Ju, sigurisht, jeni të lirë t'i përdorni materialet tona, por në çdo rast duke cituar medien dhe autorin.
Ju gjithashtu mund të lexoni
VINI RE: Disa materiale në këtë hapësirë janë marrë nga interneti, duke u vlerësuar si në përdorim publik. Nëse subjektet e pranishme në foto ose video, apo autorët do të kenë diçka në kundërshtim me publikimin, do të mjaftojë të kërkojnë heqjen duke dërguar një email në: kontakt@gazetatjeter.com. Ne do të marrim masa sa më shpejt të jetë e mundur.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More