GazetaTjeter.com
Analiza e lajmit

VIRALE / Ky qenush hyn në banjë dhe… skena është shumë zbavitëse

Ky qenush i bukur nga Richmond, Virginia (USA), bën diçka vërtet të papritur. Edhe pse pronari është një instruktor kafshës, ai nuk e priste kurrë një skenë të tillë! Gjithçka nisi si një lojë me pronarin e tij Nick, producent i një shfaqje të famshme amerikane “America’s Top Dog” dhe gruaja e tij e cila e pa, edhe ajo krejtësisht skenën duke mos i besuar syve. Bear, ky është emri i qenushit, është në tualet dhe sikur çdo gjë të ishte fare normale, ulet në tualet me të vërtetë duke lënë vërtetë pa mend padronët e tij. Por është në momentin e fundit që Bear mahnit, duke shkaktuar habi të pamatë, por mbi të gjitha shumë të qeshura.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni